MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 670 51 62 - 63

Diğer Görünümler

VELUX GGL3059 İskandinav Çamı C04 (55x98 cm)

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Fiyat Sorunuz !
velux-ggl3059-c04

Uzman Görüşü

Pivot açılan bu modeller üstte bulunan açma-kapama barı sayesinde pencerenin altını rahatça kullanabilme olanağı sağlar. Ek olarak "kolay kilitleme" özelliğine sahip bu bara entegre havalandırma kapağı ile çatı pencerenizi açmadan her türlü hava koşulunda odanızı havalandırabilirsiniz. Pencere 180 derece döndürülerek kolayca temizlenebilir.
GGL3059 2 kat vernikli lamine edilmiş İskandinav çamı.
En popüler çatı penceresi modelidir. İlk üretiminden itibaren devamlı geliştirilen GGL modelinin kolay kapanabilen kontrol kolu (ÜstKol ile Pivot Açılım) aynı zamanda havalandırma kapağı olarak da kullanılabilmektedir.
* Manuel kullanım
* İki kat vernikle korunmuş (TOPfinish™) iskandinav çamı.

Müşteri Hizmetleri

Destek

Detaylar

Pivot açılan bu modeller üstte bulunan açma-kapama barı sayesinde pencerenin altını rahatça kullanabilme olanağı sağlar. Ek olarak "kolay kilitleme" özelliğine sahip bu bara entegre havalandırma kapağı ile çatı pencerenizi açmadan her türlü hava koşulunda odanızı havalandırabilirsiniz. Pencere 180 derece döndürülerek kolayca temizlenebilir. GGL3059 2 kat vernikli lamine edilmiş İskandinav çamı.

Montaj Eğimi : Minimum %28 (15° - 90°).

Cam : Model 59: Güçlendirilmiş yalıtımlı çift cam (4-16-4 mm). Ug değeri 1.1 (Uw değeri tüm pencere için 1.4), ses yalıtımı 32 dB.

VELUX, güvenlik açısından yüksekte bulunan pencereler için Model 73*; güvenlik, ısı ve güneşten korunmak için ise Model 76* cam önermektedir.

Havalandırma : Hem pencereyi, hem de havalandırma kapağını açmak için ergonomik olarak tasarlanmış açma-kapama barı kullanılır. Havalandırma kapağı oda içinde, pencere kapalı iken pencere genişliğine bağlı olarak saatte 12 - 31 m3 arası hava değişimi sağlar. Kapak içindeki hava filtresi (yıkanabilir) tozun ve böceklerin odaya girişini engeller.

Montaj Malzemeleri : Doğru ve sorunsuz montaj için VELUX eteklik ve yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır.

Ekstra Konfor : Bu modellerde, sonradan uygulanabilen elektrikli kullanım mümkündür. Elle ulaşılamayan pencereler için elektrikli ve manuel kullanım aksesuarları kullanılabilir. Güvenlik sağlamak, ısı ve ışık miktarını ayarlamak için dekoratif perde seçenekleri, gölgelik ve panjur kullanılabilir.

* Model 73 ve 76 : Lamine edilmiş yalıtımlı çift cam. Ug değeri 1.1 (Uw değeri tüm pencereler için 1.4), ses yalıtımı 35 dB.

Teknik Bilgiler

En 55cm
Boy 98cm
Kalınlık Yok
Üretim Yeri Danimarka
Cam Alanı Yok
Üretici Velux
Teslimat Süresi 7 günde teslim

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

Müşteri Hizmetleri : 0212 670 51 62 - 63
Destek : 0212 670 51 62 - 63