MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 670 51 62 - 63

Diğer Görünümler

Simex 2K Bitüm Esaslı, Çift Komponentli, Bitümlü Su Yalıtım Malzemesi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Fiyat Sorunuz !
simex-2k

Uzman Görüşü

Güçlendirilmiş bitüm esaslı, çift kompenatlı, su bazlı elastik su yalıtımı malzemesi. A+B komponenti 30 kg.´lık Metal kovada Sıvı; 22 kg bitüm + 8 kg çimento fazı.

Müşteri Hizmetleri

Destek

Detaylar

- Düşey ve yatay yüzeylerde, temellerde, sürekli toprak altında kalan ve su ile temas eden yüzeyler. - Mahsen bodrum gibi mekanların dıştan yalıtımı. - Banyo, mutfak, tuvalet gibi ıslak hacimler. - Balkon ve teraslar (üzeri kaplanarak).
Özellikleri
- Kolaylıkla uygulanabilir (fırça , rulo veya mala ile). - Beton, taş, tuğla, briket gibi tüm mineral yüzeylere mükemmel yapışır. - Elastiktir, çatlak örtme kapasitesi yüksektir. - Soğuk uygulamalıdır. - Isıtma ve inceltme gerektirmez. - Su bazlıdır, bu nedenle çevre dostudur. - Yanıcı ve zehirli maddeler ihtiva etmediğinden, kapalı yerlerde güvenle kullanılabilinir. - Ek yeri olmadığından süreklilik arzeder. Hızlı kürlenir.
Uygulama
Uygulamadan önce yüzey hazırlığını tamamlamak gerekir. Bunun için uygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı önleyecek gevşek tabakalardan, toz, kir ve yağdan arındırılmalı ve gerekli tamiratlar yapılmalıdır. Köşe dönüşlerine pah yapılmalıdır. Yağışlı havalarda veya +5 düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır. Yatay ve düşey köşeleri tamirat ile pah yaparak açılandırınız. Geniş satıhların güçlendirilmesi, yatay ve düşey birleşim yerlerinin ve çatlakların köprülenmesi için 70-90 gr/m2'lik özel izolasyon filesi ile birlikte uygulayınız. İyi yapışma sağlamak için yüzeye standart astar uygulayınız. Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 1-2 saatte kurur. En az iki kat uygulanmalı. Bir kat tam kurumadan, diğer kat sürülmemelidir. A+B komponenti 24 kg.'lık Metal kovada Sıvı; 18 kg.. Toz; 6 kg. 5 - 3O°C sıcaklıkta, dik konumda ve üstü kapalı alanlarda depolanmalıdır.

Teknik Bilgiler

En Yok
Boy Yok
Kalınlık Yok
Üretim Yeri Türkiye
Üretici Standart İzolasyon
Teslimat Süresi Hemen Teslim
Tüketim Miktarı Hayır

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

Müşteri Hizmetleri : 0212 670 51 62 - 63
Destek : 0212 670 51 62 - 63