MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 670 51 62 - 63

Diğer Görünümler

Radyasyon Koruma boyası

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Fiyat Sorunuz !
radyasyon-koruma-boyasi

Uzman Görüşü

Shieldon yüksek ve düşük frekanslı elektromanyetik radyasyonu önleyici, iç ve dış cephede kullanıma uygun, üstün özelliklere sahip, su ile incelebilen, ağır metal içermeyen, insan ve doğa dostu tek komponentli bir boyadır. Su ile inceltildikten sonra, rulo veya fırça ile kolayca uygulanmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Destek

Detaylar

Shieldon yüksek ve düşük frekanslı elektromanyetik radyasyonu önleyici, iç ve dış cephede kullanıma uygun, üstün özelliklere sahip, su ile incelebilen, ağır metal içermeyen, insan ve doğa dostu tek komponentli bir boyadır. Su ile inceltildikten sonra, rulo veya fırça ile kolayca uygulanmaktadır. Elektromanyetik radyasyondan korunmak için 3 yöntem bulunmaktadır.

Elektromanyetik radyasyon kaynağından uzak durmak
Elektomanyetik radyasyon kaynağına maruz kalma süresini azaltmak
Elektromanyetik radyasyon kaynağı ile aranıza engel teşkil etmek.

KULLANIM ALANI
 
GSM Baz istasyonları, TV ve radyo vericileri, radar, telsiz, wireless ağlar ve enerji hatlarının bulunduğu özel alanlarda bulunan konutların iç ve dış cephelerinde, ayrıca günlük yaşantımızda kullandığımız elektronik eşyalardan (TV, radyo, buzdolabı, ütü, mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, deckt telefonlar vs) yayılan istenmeyen elektromanyetik radyasyonun olumsuz etkilerinin önlenmesi amacı ile bebek odaları, yatak odaları, çalışma odaları gibi özel yaşam alanlarının elektromanyetik radyasyondan izole edilmesi amacı ile kullanılabilir. 

UYGULAMA

Uygulama yapılacak yüzey her türlü yağdan, kirden ve pastan arındırılmalıdır. Shieldon radyasyon önleyici  boya, istenilen kıvama göre en çok %25 oranında su ile inceltilerek, homojen bir kıvam elde edilinceye kadar ağır devirli bir el mikseri yardımıyla karıştırılmalıdır.

 Uygulamaya hazır hale getirilen Shieldon radyasyon önleyici  boya, iç cephede duvar ve tavanlar da dahil olmak üzere, istenilen elektromanyetik radyasyon kalkanlama etkinliğine bağlı olarak bir kat veya iki kat olarak tatbik edilmelidir. Uygulamanın zemin hariç tüm iç yüzey duvarlara boşluk bırakmadan uygulanması gerekmektedir.

Teknik Bilgiler

En Hayır
Boy Hayır
Kalınlık Hayır
Üretim Yeri Türkiye
Üretici Hayır
Teslimat Süresi 3 günde teslim
Tüketim Miktarı Hayır

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

Müşteri Hizmetleri : 0212 670 51 62 - 63
Destek : 0212 670 51 62 - 63